in

Serbi ndjek me sëpatë të rinjtë shqiptarë që i ngacmuan vajzën

Në veri të Mitrovicës tre persona u shoqëruan mbrëmë në polici. Forcat e rendit ndërhynë për të qetësuar një përleshje ku dikush kishte marrë në dorë edhe një sëpatë.

Në Lagjen e Boshnjakëve në veri të Mitrovicës pati një përleshje mes disa shqiptarëve dhe banorëve të komunitetit serb rreth orës 19:00 të së premtes. Shkak për këtë ishte një ngacmim verbal që disa të rinj shqiptarë i bënë një vajze serbe.

Posa për rastin dëgjoi babai i saj me mllef u nis që të gjente të rinjtë por jo duarthatë shtipe relamen meposhte dhe shiko se cfare thote ky qytetare i mitrovices se si serbi tentoi ti vra.se me sepate.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Video e rrallë e Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës, kur kishin raporte të mira

Trondit Nëna Shqiptare: Çikes teme i kam than mos u marto me katundar qe s’ka bukë për veti, gjëje najë pareli qe ta mush …