in

Shikojeni se çka ju thotë Vjehrrive Nusja në ditën e dasmës (PAMJE)

Nusja iu ben befasi vjehrrive ne diten e dasmes, ja cka u thot para te gjithëve

Nusja ne diten e dasmes se saj kap mikrofonin per te iu bere nje befasi prinderve dhe vjehrrive te saj, shkruan Dardania Press.

Nusja fillimit falenderon te pranishmit pastaj uron vjehrrit e saj qe kishin mbushur para dy jave 33 vjet martese, ndersa prinderit e saj po ne diten e marteses se saj mbushen 33 vjet martese shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare ju htote Vjehrra.

What do you think?

3 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rrëfimi prekës i Leotrimit i cili kreu ekonomikun por që tani punon si shofer autobusi

Kosovari e kallë në mes të Serbisë me Këngë patriotike me veturën e tij superluksoze (PAMJE)