in

Shpërndarësi i picave fiksohet pas gjimnazistes: Të vras mamin po s’u martove me mua!

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet e 8 muaj burgim një shpërndarës picash,i cili përndiqte një gjimnaziste.Bëhet fjalë për shtetasin Klauden M.,i cili u arrestua nga Policia në muajin shtator.Sipas vendimit të Gjykatës,që disponohet nga “Panorama”,Klauden M. u njoh me gjimnazisten pasi kjo e fundit kishte porositur një picë në picerinë ku ai punonte.Më pas,i riu,i cili rezultoi se ishte edhe përdorues i lëndëve narkotike,i ka kërkuar vajzës që të lidhej me të.
shtup me poshte per te pate video incizimet qe i shpalosi gjykata)
Ajo nuk ka pranuar një gjë të tillë dhe aty nisi edhe përndjekja.

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shpërndarësi i picave fiksohet pas gjimnazistes: Të vras mamin po s’u martove me mua!😮😮

Halil Kastrati ndërton shtëpi për skamnorët, Sulejman Rexhepi feston ditelindjen me muzikë live me Naimin dhe Mihrijen (Video)