in

Si e presin të burgosurit Policin dhe mësuesin që dhunuan 16 vjeçaren!

“Hajde se ka burra ktu se ti nuk je burr” ka shkruar një coment ne artikullin ku flitej per vajzën e dhunuar.”a i thua burr vetes me keqperdor një vajz të mitur dikujt ja ke kall zemren ka me tu kall edhe ty o i ndyr se sje shqiptar ti jo” ishte komenti tjeter nga një i burgosur tjeter.Me poshte duke sht ypur ne rek,lamee mund ti shihni reagimet tjera qfar man shkruar të burgosurit qe perdorin celular ne menyr ilegale në burg.

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

E pabesueshme, krejt ne fund ja çfarë u zbulua për policin nga Drenasi

Exluzive: Nuk ishte vetem polici i vetëm por edhe një koleg i tijë rrefehet vajza ata dy m’kan…