in

Skandal: Publikohen Bisedat Mes Noizy Dhe Ences, Kur Ai I Kërkon Të Bëj Me Të, Por A Jeni Gati Ta Shikoni Përgjigjen E Ences….

Me siguri të shumtë janë ata që do të donin të dinin një komunikim normal mes Encës dhe Noizyt. Epo tani e keni rastin të shikoni bisedën e tyre, këtë nuk mund ta besoni por Noizy siq shihet tek fotot e bisedës, Encës i ka kërkuar që të bëj marrëdhënie me të, dhe a jeni gati tani që të befasoheni edhe më shumë dhe të shikoni përgjigjen e saj, për më shumë shtypni poshte rekl1amen dhe ju hapen vi1deo e bisedës:

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Therrt Me Thikë Mësuesi Nga Nxënësi I Tij Në Pejë

E Fundit: Vjehrri Shqiptar Pl.agos Rëndë Dhëndrin E Tij Në Austri, Arsyeja Shokuese (Video)