in

Therrt Me Thikë Mësuesi Nga Nxënësi I Tij Në Pejë

E gjithë ngjarja ndodhi gjatë ditës së sotme pas një mosmarrëveshje që kishin pasur gjatë orës së mësimit.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se mësuesi i therur me thikë është, ndërsa nxënësi që ka kryer këtë vepër penale është arrestuar

Ndryshe, zyra për informim e policisë për rajonin e Pejës ka konfirmuar këtë rast dhe thone se kane fakte nga kamerat e sigurise se shkolles $htipe relamen meposhte dhe shiko pamjen se si nxenesi therr me thike mesuesin.

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pamje Të Rënda: Ja Si Ishin Mas.akruar Dy Vajza Shqiptare Nga Forcat Serbe, Njëra 13 E Tjetra 16 Vjeç (VIDEO)

Skandal: Publikohen Bisedat Mes Noizy Dhe Ences, Kur Ai I Kërkon Të Bëj Me Të, Por A Jeni Gati Ta Shikoni Përgjigjen E Ences….