in

Tron.ditëse, nëna bashke me djalin 10 vjeç hidhen nga ura (VIDEO)

U hodh nga një prej urave më të larta në Kolumbi, duke marrë me vete edhe djalin 10 vjeç.

Një hedhje nga mbi 100 metra lartësi, e cila rezultoi vrastare për të dhe të miturin. Një veprim drithërues, ku pavarësisht ndërhyrjes së shërbimeve të sigurisë, nuk u ndalua dot.

Ngjarja tronditëse u shënua të enjten që lamë pas, në zonën e Tolima, ku 32-vjeçarja Jessy Paola Moreno Cruz, mbante shtrënguar djalin e saj May Ceballos dhe kërcënonte se do hidhej prej andej, teksa kalimtarë të rastit dhe ekipet e specializuara, i kërkonin që të mos e bënte $htipe relamen meposhte dhe shiko videon qe kane filmuar kalimtaret e rastit shiko videon meposhte se si u hodhen nga ura.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do habiteni, ja çfarë tregon mënyra se si mbani telefonin tuaj

Do qani! Një nënë e dëshpëruar e mbajti fëmijën e saj në ujë për ditë të tëra…