in

U prefsh në paqe Mirela! Kjo është doktoresha e cila humbi jetën sot!

Skerdi Faria i njohur ndryshe si doktori i VIP-ave ka postuar një lajm të hidhur. Është ndarë nga jeta Mirela e stafit të tij të ndërhyrjeve kirurgjikale.

Ai bën me dije se ajo ka pësuar një aks*dent me makinë dhe kjo e fundit nga pl*gët e rënda ka ndërruar jetë një moshë tepër të re.

Këtë e bën me dije vetë ai në rrjetet e tij sociale, në të kanë postuar dhe komentuar me qindra qytetarë që kanë shprehur ngushëllime për të ndierën e cila ishte rreth të 30-vjecare.

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Flet Atifete Jahjaga: Mundem mu banë kryeministrja ma e mirë ne botë, ju vet e dini qe Presidente kam dhezë shumë…

Abazi: Shyqyr qe shpëtova, kam heq shumë prej mesazheve gjumi natën nuk me ka marrë