in

Vajza nga Durrësi nxjerr në shitje virgjërinë, shikoni çfarë çmimi të volitshëm jep… (Video)

Shitja e virgjërisë është çështje pikëpamjesh, por që duhet thënë se është kthyer në trend ose nga nevoja ose nga dëshira për famë.Deri më tani kemi parë raste vetëm nga jashtë kufijve shqiptarë, por ja që paska edhe në Shqipëri vajza që shesin virgjërinë…dhe shumë shtrenjtë madje. Është vajza e njohur për publikun Anna Geti shtype rekl,am dhe shiko videon.

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shqiptari që iu gëzua a.ktit ter.rorist: U ngjallë Gjergj Kastioti, të lumtë p.ushka! (Video)

Rrëfen vajza shqiptare: Dola një natë në oborr, kur Ç’të shoh? Kunata më bëri të dridhem kur e pashë…. (Video)