in

Vajza shqiptare pa pikë marre, pyet reperin me ngjyrë “A ke para ti”

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, është i ftuar një mysafir special.

Ai ishte reperi Cliqme.

Reperi afrikan, ka sjellur atmosferë interesante në emision. Ai aty ka kënduar, ka vallëzuar e madje ka kërkuar edhe një vajzë kosovare për nuse.

Por, siç duket kërkesa e tij u mor parasysh, pasi ai u ‘martua’ në emision me një vajzë kosovare, vajza kosovare ndër pyetjet që ia bëri ishte edhe “A ke para ti” per me shume info ndiqe videon e me poshtme.$htipe relameen dhe shiko videon.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Njihuni me shqiptarin që harxhon 200 euro në ditë, ndërsa frizura i kushton 20 euro në ditë!

U gjeti gabimin trashanik, Apple habit me atë që bën për 14-vjeçarin