in

Vallëzimi i dy shqiptareve që po çmend rrjetet sociale

Dy shqiptare që shihen teksa vallëzojnë me këngën “Valle Kosovare” në një video, po shikohen e shpërndahen shumë.

Videoja numëron gati 100,000 shikime e shumë pëlqime e shpërndarje.

Komentet ishin të shumta për këtë video shtipe hapsiren meposhte dhe ndiqeni pamjet për më shumë.

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VIDEO! Inspektori i Malishevës mbulohet me para, thotë se janë letër

Familja behet me djalë pas 24 vitesh martës, shikoni “zijafetin” qe e bën dhe si ia vendosen emrin (FOTO)