in

Veprimi i një të mbijetuari nga masakra në Zelandën e Re ka emocionuar të gjithë! “Nuk kemi frikë”

Akti terrorist në dy xhami në Zelandën e re, sot ua mori jetën rreth 50 personave.

E gjith ngjarja ishte live në facebook, ku pamje të tmerrshme duke kryer masakër ndaj njerëzve të pafajshëm që kishin shkuar ta falin xhumanë, tronditën botën.

Një foto që tani ka filkuar të shpërndahet me të madhe nëpër rrjetet sociale, shihet një i mbijetuar duke madhëruar Zotin.

Në mbishkrimin e kësaj fotoje shkruhet “Nuk kemi frikë” shtype rekl,am dhe shiko videon.

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ibrahim Tatlisesit e humb nënën, e dhimbshme si e qan pranë va rrit

Halili shumë i emocionuar, merr dhuratën më të bukur ndonjëherë