in

Video e rrallë e Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës, kur kishin raporte të mira

Është diskutuar shumë për raportin mes Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës, i cili dihet tash e një kohë se nuk është si më parë, shkruan GazetaBlic.Ka vite që dyshja nuk janë parë bashkë, madje së fundmi kur Shyhrete Behluli kishte mbledhur të gjitha këngëtaret e estradës për një festë që kishte në familja, aty nuk u pa Shkurte Fejza.Por, kameramani Besfort Hasani është kthyer pas në kohë duke publikuar video të yjeve të estradës, si Bleona, Leonora Jakupi, Gili, Edona Llalloshi, Nysret Muqiqi.
Por, e veçanta e kësaj video është se aty shihen së bashku në një dhomë grimi, teksa po bëhen gati, Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli shtipe relamen meposhte dhe shiko videon meposhte

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Publikohen mesazhet, Xhaferri-Xhuljetës: Të kam mbajt me lekë, më shkatërrove familjen!

Serbi ndjek me sëpatë të rinjtë shqiptarë që i ngacmuan vajzën