in

Vogëlushi Enisi s’po don nuse, se nuset e sotit katastrofë, t’kqia e tshtremta, ta kallin shpinë, me i pa n’Facebook t’mira boll, me i pa live tutin!

Një video virale po shpërndahet shumë në rrjetet sociale. Aty shihet një voglush derisa bën një deklaratë interesante, e ku flet edhe për nusete sotit.

Enisi, madje komenton edhe fotografitë e tyre. Ai thotë se ato në Facebook, po janë të mira por kur ti sheh live të tutin

Ai thotë se nuk dëshiron të martohet pasi që sipas tij nuset e sotit janë katastrofë, të këqija dhe të shtremta, e madje thotë se edhe ta kallin shtëpinë shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet duke folur voglushi per nuset.

What do you think?

-5 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

E veshur me fustan të bardhë të nusërisë, shkon të varri i të fejuarit në ditën kur është dashur të martohen (Foto)

Historia prekëse e një studenti: “Nanë unë e du shkollën” – tha Trimi, “S’kem me ça me pagu shkollën tande, biri im” – Në fund i ndodh e papritura